Kurumsal

SOLPAR firması gıda ve içecek sektörüne kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. 2009 yılından bugüne aynı kalite anlayışıyla hizmet vermiş ve bugünde siz değerli müşterilerimizi en iyilerle buluşturmayı misyon edinmekten vazgeçmemiştir.
 
SOLPAR, alanında lider firmaların Türkiye temsilcisi olup, Bu firmalar ;
 
Kontrol cihazlarında Dünya lideri Alman HEUFT,
 
Sektör Lideli Dolum,Paketleme,Paletleme,Palet boşaltma İtalyan OCME,
 
Şişe yüzeyi kurutma ,yıkama ve Konveyör sistemlerinde İtalyan EUROPOOL ,
 
Palet Barkot ve Etiketleme Alman LOGOPAK,
 
Firmalarının Temsilciliğini yapmaktadır. Tüm bu firmaların ortak özelliği ve Solpar'ın onlarla yoluna devam etmesindeki sebep, Herbirinin alanında Dünya lideri olması ve kaliteden asla ödün vermemeleridir. Solpar firmasının kendi bünyesinde bulunan etkin servis ağı ve hızlı erişebilirlikte bu firmalarla olan ortaklığını daha da güçlü hale getirmiştir.
 
Solpar;sizlerin çözüm ortağı olarak en ileri teknoloji ve bu teknojiler ile üretilmiş ürünlerin tedariği sürecinde köprü oluşturmak, satış hizmetimizin yanı sıra satış sonrası servis hizmeti de sunarak, kesintisiz kalite anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak, bizlerin kurulduğumuz günden bu yana tek amacı olmuştur.
 
Tüm bu hizmetlerimizin dışında ayrıca bünyemizde bulunan alanında uzman ve tecrübeli mühendislerimiz ile içecek sektörü ile ilgili danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.